لوله‌کشی مشکوک خانه‌ به تانکر‌های مشروبات الکلی رسید!

رئیس دادگاه عمومی بخش ارزوئیه در استان کرمان از کشف و انهدام ۲۰۰۰ لیتر مشروبات الکلی دست ساز که به طرز ماهرانه ای در زیر زمین استتار شده بود،در این شهرستان خبر داد. همه چیز از لوله کشی مشکوک آغاز شد.

عنایت الله دهقانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: طبق گزارش‌های واصله مبنی بر فعالیت های مشکوک یک از مجرمان سابقه دار در این شهرستان، این موضوع در دستور کار این حوزه قضائی قرار گرفت.

دهقانی بیان کرد: پس از رصد های صورت گرفته و تکمیل تحقیقات، با حضور ماموران اطلاعات و آگاهی شهرستان ارزوئیه منزل متهم مورد تفتیش و بازرسی قرار گرفت که دو عدد تانکر حاوی دوهزار لیتری مشروبات الکلی دست ساز کشف و منهدم شد.

وی با بیان اینکه تانکرهای مذکور به صورت ماهرانه جاسازی شده بودند،افزود: در حین بازرسی از منزل متهم، مامورین به لوله کشی مشکوکی برخورد کردند که به حیاط خانه متهم ختم می‌شود.

این مقام قضایی با بیان اینکه پس از حفاری زمین حیاط یک تانکر هزار لیتری مشروبات الکلی دست ساز کشف شد، گفت: با توجه به بوی الکل متصاعد شده احتمال وجود تانکر دیگری می رفت،که با ادامه جست و جوها یک تانکر دیگر نیز کشف و منهدم گردید.

دهقانی گفت: در این بازرسی از منزل متهم تعدادی مدارک جعلی و دوربین مداربسته مسروقه نیز کشف و ضبط گردید و متهم۳۱ ساله جهت سیر مراحل قانونی هم اکنون در بازداشت به سر می برد.

رئیس دادگاه عمومی بخش ارزوئیه با اشاره به ماده ۷۰۲تعزیزات و مجازات ها ی بازدارنده ،گفت: بر طبق این قانون هرکس که مشروبات الکلی را بسازد، بخرد، بفروشد یا در معرض فروش قراردهد یا حمل یا نگهداری کند یا در اختیار دیگری قراردهد به شش ماه تا سه سال حبس و تا هفتاد و چهارضربه شلاق و نیز پرداخت جزای نقدی به میزان پنج برابر ارزش عرفی(تجاری) کالای یادشده محکوم می شود.

این مقام قضائی تصریح کرد: با توجه نزدیکی آغاز سال نو و شروع مراسمات شادی و جشن‌ها شهروندان نسبت به وقوع نابهنجاری ها حساس باشند و در صورت مشاهده موارد مشکوکی که برهم زننده و مخل امنیت است سریعا پلیس را در جریان کار قرار دهند.

انتهای پیام/

در کمتر از 60دقيقه تکنسين هاي ما در محل شما خواهند بود ٠٩١٢٩٣٠٦٣٠٠

از آخرین اخبار سرویس با ما باخبر باشید.

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید.