[metaslider id=150]

بی نظیرترین خدمات برق کشی ساختمان و سیم کشی ساختمان

سرویس با ما ، تخصصی ترین مرکز ارایه خدمات در زمینه برق کشی ساختمان و سیم کشی ساختمان است. این مجموعه زیر نظر مدیران مجرب اداره می شود و ده ها تکنسین فنی و حرفه ای سازمان دهی شده اند تا نیازهای شما به بهترین وجه ممکن تامین شود. با یک اشتراک تمامی امور ساختمان و منزل خود را به ما بسپارید و از خدمات حرفه ای شبانه‌روزی بهره مند شوید. 

خدمات ما :

  • عیب یابی سیم کشی ساختمان
  • سیم کشی انواع وسایل (ماهواره، آنتن، آیفون ، فن کوئل ها، برق اضطراری، اطفاء حریق، موتورخانه و …)
  • نصب سیستم های روشنائی
  • نصب سیستم های صوتی
  • سوکت های برق
  • اجرا کامل برق کشی ساختمان از کشیدن نقشه برق ساختمان تا کابل کشی و بستن کلیدها و پریزها
  • تفکیک نیازهای برقی ساختمان به صورت مرتب در جعبه های مجزا

کافیست با ما تماس بگیرید تا “سرویس با ما” به یاری شما بیاید. تلفن تماس : ٤٤٤٧٧٣٥٥

 

توضیحات : لطفا نکات زیر را بخوانید تا با مزایای ما آشنا شوید.

برق‌کار :

برق‌کار یک پیشه‌ور متخصص در امر سیم‌کشی الکتریکی ساختمان‌ها، ماشین‌های ایستگاهی و تجهیزات مرتبط به آن‌ها است. برق‌کارها را می‌توان برای نصب لوازم الکتریکی نو یا تعمیر و نگهداری زیرساخت‌های الکتریکی کنونی استخدام کرد. همچنین برق‌کارها ممکن است در سیم‌کشی کشتی‌ها، هواپیماها و دیگر تجهیزات سیار تخصص داشته باشند. 

برق کشی ساختمان

ایمنی :

افزون بر خطرهای رایج در محل کار برق کشی ساختمان که عموم کارگران صنعتی با آن مواجه هستند، برق‌کارها در معرض خطرات ناشی از برق نیز قرار دارند. یک برق‌کار ممکن است بر اثر تماس مستقیم با مدار الکتریکی یا ولتاژهای سرگردان ناشی از خرابی خطاهای سیستم، دچار شوک الکتریکی شود. قوس الکتریکی می‌توان پوست و چشم‌ها را در معرض مقادیر خطرناکی از حرارت و نور قرار دهد. ابزارهای کلیدزنی دچار عیب می‌توانند موجب ایجاد جرقه شوند که موجب انفجار می‌شود.

برق‌کارها باید آموزش‌های لازم برای انجام کار به صورت ایمن و رعایت نکات لازم برای کاهش خطر آسیب‌دیدگی دیده باشند. برای اطمینان از تخلیهٔ انرژی قسمت برق‌دار پیش از کار با آن باید عملیات ویژه‌ای (فرایندهای lockout و tagout) انجام شود. محدودیت‌هایی از نظر حداقل فاصلهٔ لازم از تجهیزات برق‌دار برای پیشگیری از ایجاد جرقهٔ الکتریکی وجود دارد؛ لباس‌های ویژه‌ای نیز برای ایمنی بیشتر در برابر جرقه‌ها طراحی شده‌اند؛ زنجیرها و کلمپ‌های زمین برای زمین‌کردن هادی‌های خط به کار می‌روند تا اطمینان بصری حاصل شود که خطوط بی‌برق هستند. تجهیزات ایمنی شخصی نیز در فراهم‌آوردن عایق الکتریکی حفاظت در برابر ضربه‌های مکانیکی موثرند؛ استفاده از دستکش‌های دارای عایق لاستیکی، کفش‌های کار، کلاه‌های ایمنی، در ایجاد ایمنی در برابر شوک نقش بسزایی دارند. اگر نمی‌توان سامانه‌ای را از انرژی تخلیه کرد، ابزارهای عایق و آموزش‌های ویژهٔ خط گرم به کار گرفته می‌شود؛ اگر لازم باشد حتی خطوط ولتاژبالای انتقال انرژی را نیز می‌توان در حالت برق‌دار تعمیر کرد.

بنابراین سیم کشی ساختمان و برق کشی ساختمان امری حرفه ایست که از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

سیم کشی ساختمان

شرایط کاری برای برق کشی ساختمان و سیم کشی ساختمان :

شرایط کاری یک برق‌کار با توجه به تخصصش ممکن است متفاوت باشد. معمولاً یک برق‌کار، کار فیزیکی زیادی دارد، کارهایی مانند بالا رفتن از نردبان و بلندکردن ابزارها و تدارکات. گاهی پیش می‌آید که برق‌کار مجبور باشد در فضای تنگ یا روی داربست کار کند و دائماً در حالت خم‌شدن، چمباتمه یا زانوزدن باشد تا بتواند اتصالات را در مکان‌های ناهنجار برقرار کند. برق‌کارهایی که در ساخت‌وسازها فعالیت می‌کنند ممکن است بیشتر روزشان را در محیط کاری‌ای با فضای ناسرپوشیده یا نیمه‌ سرپوشیده، پر سر و صدا و کثیف به سر ببرند. برق‌کارهای صنعتی ممکن است در معرض حرارت، گرد و خاک، و سر و صدای ماشین‌آلات صنعتی باشند. برق‌کارهای سیستم قدرت ممکن است در شرایط بد جوی مجبور به کار باشند تا بتوانند تعمیرات اضطراری را انجام دهند.
تیم “سرویس با ما” این امکان را به شما میدهد که که با کادر مجرب خود، بهترین تکنسین را برای کلیه کارهای برقی در  سیم کشی ساختمان ، برق کشی ساختمان و خرابی های ناشی از آن را در اسرع وقت و در هر زمان از ساعات شبانه روز برای رفاه شما عزیزان ارسال کند و همین طور این اطمینان به شما داده خواهد شد که بهترین خدمات را برای شما انجام خواهیم داد.

بعضی از خدمات دیگر ما ( برای مطالعه توضیحات روی عناوین کلیک کنید ) :

همراهتان هستیم ….