خدمات ما

نظافت
نظافت

اگر برای نظافت منزل، راه پله و یا محل کار خود نیاز به کمک دارید، سرویس‌یاران ما بهترین گزینه هستند. شما می‌توانید با ثبت سفارش خود در کمترین زمان از متخصصین معتبر ما کمک بگیرید.

ثبت سفارش
پذیرایی
پذیرایی

با استفاده از سرویس پذیرایی ما در مهمانی‌ ها، مجالس و رویداد های شرکتی خود، لحظات بهتر و وقت بیشتری را با مهمانان خود می‌گذرانید. آسایش و همراهی با شما هدف اصلی این نوع خدمات است.

ثبت سفارش
آشپزی
آشپزی

به جای سفارش غذا از رستوران‌ ها به راحتی می‌توانید از سرویس آشپزی ما استفاده کنید تا غذای مورد نظرتان با مواد اولیه تازه در آشپزخانه‌ خودتان و با نظارت مستقیم شما به سرعت آماده شود.

ثبت سفارش
اتو لباس
اتو لباس

انتخاب بهینه و صرفه‌ جویی در وقت و هزینه‌ کمتری که نسبت به خدمات خشکشویی خواهید داشت از مزایای اصلی این سرویس است. این سرویس را می‌توانید همراه با سرویس نظافت منزل هم داشته باشید.

ثبت سفارش
جابجایی بار
جابجایی بار

پیدا کردن سریع یک یار کمکی در جابه‌ جایی وسایل همیشه سخت بوده است. ولی ما در سرویس جابجایی بار، امکان دسترسی سریع به نیروی کمکی برای حمل و جابجایی وسایل خانه و یا محل کار شما را فراهم ساخته ایم.

ثبت سفارش
لوله بازکنی
لوله بازکنی

یکی از مهمترین و اصلی ترین خدمات ساختمانی بخش تاسیساتی به ویژه سیستم لوله کشی ساختمان می‌باشد. چک آپ مکرر سیستم لوله‌کشی از نشتی های کوچک و وقوع خسارات بزرگ جلوگیری می‌کند.

ثبت سفارش
لوله کشی
لوله کشی

گرفتگی لوله‌های آب و فاضلاب در اثر رسوبات ناشی از چربی و مواد غذایی با گذشت زمان اتفاقی طبیعی‌ است که به دلیل عدم رعایت استاندارد های مناسب در نصب و طراحی سیستم لوله کشی ایجاد می‌شود.

ثبت سفارش